• |
ide | kryesore

Një makinë përplas këmbësorin në sheshin “Shqiponja”

-Instant, Lajme, Të fundit

Një automjet ka përplasur një këmbësor pranë sheshit “Shqiponja” në kryeqytet.

Policia bën me dije se këmbësori është dërguar me urgjencë në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.


 

“Me datë 26.12.2020, rreth orës 19:30, në afërsi të Sheshit Shqiponja, mjeti me drejtues shtetasin I.M., ka aksidentuar këmbësorin shtetasin R.H., i cili ndodhet në spital, nënkujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, shkruan policia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.