• |
ide | kryesore

Angela Martini: Dashuri dhe seks për një mardhënie të shëndetshme

-Instant, Paparazzi, Slider

Prej 2 vitesh Angela Martini është e martuar me Dragos Savoulescu. Martesa e tyre erdhi krejt papritur e po ashtu nuk ishte fare e zakonshme nga ato që jemi mësuar të shohim. Në vend të fustanit të bardhë Angela veshi një të zi dhe pavarësisht se gjithçka u bë shumë shpejt martesa e tyre ka shkuar për mrekulli. Madje Dragos pak kohë më parë pati edhe probleme me drejtësinë, por kjo ngjarje e forcoi akoma më shumë lidhjen e tyre.


Kudo ata janë shfaqur të lumtur bashkë dhe Angela sapo ka zbuluar sekretin e një marrëdhënie të shëndetshme në çift. Ajo ka zhvilluar një intervistë virtuale me ndjekësit e saj, të cilët i kanë kërkuar çelësin e suksesit në një lidhje dashurie.


“Dashuri e vërtetë dhe shumë seks”, ka shkruar Angela.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu