• |
ide | kryesore

Monika Kryemadhi komenton largimet: Sot LSI është në këmbë për shkak të votuesve për herë të parë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në javët e fundit pati tre largime nga radhët e LSI-së në drejtim të PS-së, dy ish-deputetët në Berat, Nasip Naço e Gledion Rehovica dhe deputetja Ediola Braha. Gjatë një takimi sot në Lushnje, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi tha se në një parti politike ikin dhe vijnë shumë njerëz, por baza janë rinia, votues për herë të parë.


“Sot LSI-ja është në këmbë për shkak të këtyre votuesve për herë të parë. Në parti politike ikin dhe vijnë shumë njerëz, por të vetmit njerëz që qëndrojnë stoikë sepse lidhen, krijojnë historinë, janë votuesit për herë të parë. Është vota më me shpirt, entuziazëm dhe e fortë” tha ajo.


4 Comments

 1. Dhjetra qytetarë kanë reaguar në rrjetet sociale të cilët kanë kërkuar marrjen e masave për të larguar nga strukturat e PD-së ish funksionarë të lartë të komunizmit.

  “Personi qe ka nxjerr kete shkrim quhet Hysen Kica ish i burgosur Politik ,

  Personi qe e ka derguar ne Burg , sot eshte pjese e strukturave te PD ne Diber

  E ka verifikuar Bujar Nishani,Qazim Gjonoaj kryetar gjykates Diber vitet 80-90

 2. Komplet pa kuptim . Thuaj, keta po i mashtrojme duke ditur se e kane mendjen fyll dhe jane te papergjegjshem dhe pragmatik . Po ti moj murgeshe a nuk more Brisilden , kryetarin e ps ne librazhd? Me keta do vish ne pushtet? Ju jeni te gjithe njesoj , shfrytezoni varferine dhe porshtrimin qe i keni bere ketij populli dhe hidhni valle ne kurriz te tij . Nje popull i mençur do ju kishte marre me dru shume kohe me pare . Derisa keni gjet kete kavie popull ju hidhni vickla e tallni bythen si te doni e sa te doni .

 3. PO MOJ MURGESH PO
  TI JE MAFIA E KETIJ VENDI , BASHKE ME BURRIN TEND , PALLOSHIN DHE TE GJITHE LIDERAT E TJERE POLITIK. JU JENI KANCERI I KETIJ VENDI . SHPORRJA JUAJ ESHTE FITORE PER SHQIPTARET

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu