• |
ide | kryesore

Ambasadorja amerikane në Shqipëri rezulton pozitive me COVID-19, ndan një mesazh me ndjekësit

-Instant, Lajme, Të fundit

Rezulton pozitive me COVID-19 ambasadorja e SHBA-së në Shqipëri, Yuri Kim. Lajmin e ka dhënë përmes një postimi në “Twitter” ku shkruan se do të vijojë detyrat e saj dhe do të vetëizolohet në shtëpi për ditët në vijim.


 “Miq, doja t’ju njoftoja se kam rezultuar pozitive me COVID-19. Unë do të vazhdoj të kryej detyrat e mia ndërsa do vetë-izolohem në shtëpi për ditët në vijim. Faleminderit për urimet tuaja dhe ju lutemi qëndroni vigjilentë për shëndetin tuaj!”, shkruan ambasadorja amerikane.

8 Comments

  1. ishallah nje kurve me pak ,megjithese nuk bie rrufeja ne hale.zoti na marrte hake ne shqiptareve te ndershem ,nje kurve me pak.

  2. Mos ia ke kaluar covidin edhe te gjatit ne takimin e djeshem? Jo per gje, por ne nje rast te tille shqiptaret do te te ngrinin permendore.

  3. Aman Kime….,e zgjidhe,po rrin disa dite brenda mos me t’dale era e mutit qe bere dje…hahaha!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu