• |
ide | kryesore

Kush është i riu me të shkuar problematike që iu shpëtoi plumbave në Shkodër (Emri)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Sot në Shkodër është qëlluar ndaj mjetit që drejtohej nga 30-vjeçari Tauland Pepaj.


Ky i fundit rezulton një person me precedent penal, pasi , pasi në vitin 2017 është kapur për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje”. Ai është arrestuar në atë kohë, por siç duket ka dalë dhe sot është përballur me plumba.


Ndërkohë, efektivët e Policisë Shkodër dhe ato të FNSH kanë gjetur në vendngjarje dy gëzhoja, të cilat i kanë sekuestruar si prova materiale. Po ashtu, efektivët kanë sekuestruar edhe pamjet filmike, ndërsa po merren pyetje dëshmitarë nga vendngjarje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu