• |
ide | kryesore

Një tjetër trend i viteve ’90 rikthehet në modë

-Instant, F1, Stil

Një tjetër trend i viteve ’90-të është gati të pushtojë sërish rrugët dhe bëni mirë të jeni të përgatitur. Sytë e të gjithëve do të jenë tek kombinimi që i keni bërë çorapeve me këpucët sepse siç e dëgjuat, ky është trendi më i ri.


Këtë periudhë, duhet t’i kushtoni rëndësi çorapeve më shumë se kurrë dhe bëjeni veshjen të duket stil vetëm duke i kombinuar me këpucët.


Gati për trendin e ri? Tani të gjithë do t'ju shohin si i

E kemi fjalën për ato këpucë që mund të vishen lirisht si në dimër në ditë me diell ashtu dhe në pranverë. Përsa i përket çorapeve, hiqni dorë nga të shkurtrat, të bardhat dhe fokusohuni tek detajet! Për idetë e para, frymëzohuni këtu.

1.

Gati për trendin e ri? Tani të gjithë do t'ju shohin si i

2.

Gati për trendin e ri? Tani të gjithë do t'ju shohin si i

3.

Gati për trendin e ri? Tani të gjithë do t'ju shohin si i

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu