• |
ide | kryesore

Kim vlerëson programin e PD-së dhe aleatëve të saj: Pata një takim të shkëlqyeshëm sot me Lulzim Bashën

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim sot me ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri, Yuri Kim. Kjo e fundit ka shkruar në Twitter se takimi ka qenë i shkëlqyer si dhe ka vlerësuar pozitivisht programin e Partisë Demokratike dhe aleatëve.


“Pata një takim të shkëlqyeshëm sot me Lulzim Bashën. Më erdhi mirë të dëgjoja programin elektoral të Partisë Demokratike dhe partnerëve të saj. Unë nënvizova pritshmëritë për kandidatë të pastër prej të gjithë partive. Ne do të jemi gjithmonë të përkushtuar për fuqizimin e marrëdhënieve, me respect për vendimin e votuesve më 25 prill”, shkruan Yuri Kim në Twitter.


 

12 Comments

 1. Nuk po i lexoj ato komentet brilante e Arit , Stalinit, Fixit , Xixes , Nerit, Agronit … dreqit e te birit .
  Pse nuk po nidhen sot ? Apo tani qe po lavderohet Basha , kjo KIMETJA , KOREANJA , MAFJA NDERKOMBETARE, LEKURVERDHA. SORROSIANIA etj etj etj etj etj …. u be e mire ???

  1. Zonja Ambasadore a mundesh te na tregosh se pse Lulzim Basha po kindidone vrase e mafjoza we deri me sote nuk kemi pase tip te tille si Mustafa Licin dhe familjen e ti??? Se prape se prape Mark Frroku nul kriminel i kalibrit Mustafa Licit

 2. Zonja Kim mos beni hipokriten fale mbeshtetjes tuaj ndaj qeverise vazhdon vjedhja dhe manipulimi vazhdon hipokrizia qeveritare ç;do fjale e jotja eshte nje genjeshter eshte nje mashtrim dhe nuk jeni per tu besuar ju i sherbeni Rames ne ç;do hap qe hidhni kete e verteton reforma ne drejtesi qe eshte ne mashtrim ju dekoroni gjelatet e te korruptuarit si mund tju besojme

 3. Ik mi hardhuce muti se na cave karin dhe ti. I shkelqyer takimi me kete, i shkerdhyer me ate, dhe Shqiperia republike bananesh me bekimin tuaj.

  U lodhem dhe me ju. Ketu duhet noj Albin Kurt qe ti thote te bardhes te bardhe e zezes te zeze e mos te ul breket para cdo emisari amerikan te radhes.

 4. Ik mi hardhuce muti se na cave karin dhe ti. I shkelqyer takimi me kete, i shkerdhyer me ate, dhe Shqiperia republike bananesh me bekimin tuaj.

  U lodhem dhe me ju. Ketu duhet noj Albin Kurt qe ti thote te bardhes te bardhe e zezes te zeze e mos te ul breket para cdo emisari amerikan te radhes.

 5. Nënvizova se pritshmëritë e SHBA janë për të pasur kandidatë të pastër nga të gjitha partitë. Ne do të jemi gjithmonë të angazhuar për të pasur marrëdhënie të forta mes SHBA-së dhe Shqipërisë.trego lulzime shpellkareve te salihut cfare te kerkoj ambasadorja ne kete takim,lapsi thote lavde doje programin e pd,ku eshte programmi i pd o lapsexhi,apo si ajo marveshja per energjine qe eshte firmosur me 2020

 6. Nënvizova se pritshmëritë e SHBA janë për të pasur kandidatë të pastër nga të gjitha partitë. Ne do të jemi gjithmonë të angazhuar për të pasur marrëdhënie të forta mes SHBA-së dhe Shqipërisë

 7. Per te gjithe ju qe kt takim i znj. Kim me Z. Basha iu ka lenduar sadopak, te fala ramazzonit. Kujtojani qe duhet program, nuk lejohen kriminelet si kandidate per deputet, nuk lejohet vjedhja dhe manipulimi i votes si dhe qoftet ke daja nuk jepen me falas. pergatitja e bauleve per lirimin e zyres se KM duhet te ndodhe sa me shpejt. me saber….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu