• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shikoni reagimin e çuditshëm, Rama me gojën hapur dhe kokën lart pa lëvizur

Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit, Video


Ndërsa dëgjonte pedagogët që ankoheshin dhe Ilir Beqjan që nuk po ia dilte t’i pushonte, Edi Rama ka bërë një reagim të çuditshëm në tryezën ku ishte ulur në Shkodër. Megjithëse kamera e ERTV tentoi ta  fshehë, kryeministri ka hapur gojën dhe ka ngritur kokën lart duke qëndruar ashtu për disa sekonda pa lëvizur. Ndërkohë në tavolinë, askush nuk ka guxuar ta pyesë nëse ndjehet mirë apo jo. Reagim duket një shenjë lodhjeje dhe pakënaqësie për ato që dëgjonte nga pedagogët e universitetit Luigj Gurakuqi. Fushata është impenjative për 57 vjeçarin Edi Rama, që ka ende përpara 24 ditë të tjera. Video më poshtë:

 


17 Comments

 1. Hi,

  How are you doing? I am reaching to contribute a high-quality guest post article to your website.

  It is a simple 3 step process:
  1. I will suggest you 3 topic ideas that will resonate with your audience’s interest.
  2. You will choose one topic out of those
  3. I will then send you a high- quality, plagiarism-free article on that chosen topic.

  In return for the high-quality article, I would just need you to give me one do-follow backlink within the article.

  Please let me know if we shall start with the first step?

  Best,

  Crist Roy

 2. Andi Bushati , pyete nji here ate “palaçon e ish Sigurimit Shtetit” Mehdi Bushatin , se e njeh te Persekutuarin e Diktatures Komuniste te Enver Hoxhes dhe Hysni Kapos , me emrin Demir Pojani ? Sapo e dha tani REPORT Tv . Ej , o palaço analist i atij presidentit tat Ilir Meta , o i biri i xhelatit me emrin Mehdi Bushati dhe vajzes se diktatorit komunist Hysni Kapo, arkitektes pedagoge me emrin Vera Kapo (Bushati) , ai “Force e Pare , Force e Papare e Thesarit te Qafe Krrabes dhe e 700 mijshit te pergjuar ne zyren e Dritan Priftit shkrete” i kishte dhon dekoraten e “Kaloresit” atij babait tend , ” te urryerit te te persekutuarit Demir Pojani “. Ilir Meta , ti nuk je presidenti im ! Ti Ilir Meta je i çmendur !

 3. Hi,

  I hope you are doing well.

  I want to contribute a guest post article to your website that may interest your readers.

  It would be of high quality and free of cost. You can choose the topic of the article from the topic ideas that I’ll send you in my next email once you approve this offer.

  Please note that I will need you to give me a backlink within the guest post article.

  Please let me know if I shall send over some amazing topic ideas?

  Regards,

  Ericka Gro

 4. Hi,

  I want to contribute high-quality content to your website in form of a guest post through a simple 3 step process.

  1. I will send three amazing topic ideas that are up to the trend and your readers’ interest
  2. You need to choose one topic out of those.
  3. I will then send a high-quality, plagiarism-free article on that topic.

  You will just have to publish it with one do-follow backlink to my website. It will be a win-win.

  Please let me know if we shall start with step 1?

  Best,

  Aliza Zulfiqar

 5. GOSSIP LANKA NEWS ශ්‍රී ලංකාවේ වැඩිම දෙනෙකු නරඹන සිංහල වෙබ් අඩවිය. | Gossip Lanka | gossip lanka news | gossiplankanews

 6. Hey,

  We have clients that are interested in doing a sponsored post on your website.
  Could you please let me know how much you would charge for this?

  And are there any rules that we should be aware of, for example if there are any niches which you don’t accept.

  Thanks, look forward to working with you.

  Emery
  Partnership Outreach
  Social Warrior

 7. Hello, MegaLeadsTree.com is shutting down.

  We have made available all our leads in 145 countries at a one-time fee.

  Visit us on MegaLeadsTree.com.

 8. Hi,

  Your website is only listed in 8 out of a possible 12,489 directories.

  We are a service that lists your website in all these directories.

  Please visit us on DirectoryBump.com to find our more.

  Regards,
  Caroline Lavallie

 9. It is with sad regret we are shutting down.

  We have made all our leads available for a one time fee on DataList2023.com

  Regards,
  Christin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *