• |
ide | kryesore

Zbulimi i patronazhistëve të PS/ Veliaj dhe Sokol Balla i vërsulen Lapsit (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Kryesore, LajmePropagandistët e rilindjes janë zënë shumë ngushtë nga botimi i dokumentave ku dëshmohet se si i përgjon PS qytetarët në funksion të zgjedhjeve (Linku poshtë).

Kryebashkiaku i Tiranës, Erjon Veliaj është përfshirë në një debat me analistin Arjan Vasjari në emisionin ‘Real Story’, lidhur me diskutimin e skandalit të publikimt të të dhënave personale.

Ekskluzive/ Si na monitoron Rilindja nr e telefonit, nr ID, vendet e punës, të dhënat konfidenciale për 910 mijë votues të Tiranës

Pasi këmbënguli se të dhënat nuk kanë dalë nga Partia Socialiste, megjithëse aty gjenden me emra dhe mbiemra “patronazhistët” e PS, që përgjojnë gjithkënd në emër të partisë, megjitëse aty gjenden njerëzit të cilëve i kanë vjedhur numrat e telefonit dhe të ID, Veliaj sulmoi median që e publikoi këtë skandal, Lapsi.al. “Ajo është një media ordinere, një zgjatim i opozitës që ka shpifur për familjen time”, tha ai. Sapo analisti Arjan Vasjari filloi të ndërhynte, duke thënë se ky qe një fjalor i ulët, në krah të Veliajt u hodh menjëherë Sokol Balla. “Ai është një portal që të bën për të vjellë. Ai është marrë me jetën e gjithkujt”, tha drejtuesi i emisionit.

Dokumenti sekret/ Si i përgjon PS prokurorët e SPAK. Sa prej tyre janë votues të sigurtë të Rilindjes (faksimilet)

Natyrisht, këtu nuk ishte puna e korektesës në informim të Lapsi.al, që mund ta diskutojmë çdo moment. Problemi që po debatohej qe tjetër. Qe fakti se si rilindja ka vjedhur të dhënat personale që qytetarët ia kanë besuar institucioneve shtetërore. Por, për të relativizuar këtë krim dy kamikazët e partisë përdorën taktikën e dalë boje që ka zakon dhe Rama. Ata e shtruan pyetjen kush ëshë lajmsi dhe jo cili është fakti.

Prandaj duhet parë me video (poshtë) ky masturbim intelektual me të vërtetën, për të kuptuar se ç’qëllim kanë pasur qoftë padroni qoftë hyzmeqari.

©Lapsi.al

 

Pjesë nga debati:

Vasjari: Unë do preferoja një pozicion tjetër nga unë. Nuk është justifikim që PD ka 1 milion e gjysmë mesazhe. Aty ka të dhëna sensitive. Edhe numri i telefonit është një e dhënë. Aty personi X thuhet që është “Po” ose “Jo”. Mirë, ju thoni që nuk është i PS, edhe PD nuk është. Atëherë pyetja është se kush tjetër i ka të dhënat tona? Kjo më shqetëson. Duhet ta gjejmë kush qenka ky ent, që paska të dhënat, mes tyre dhe të dhëna sensitive.

Veliaj: Është shumë zhurmë për asgjë. Këtu po kishte interes, e çonin në Prokurori, që të fillonte një hetim. Në momentin që kjo kthehet në një lojë se për kë voton ky analist, e për kë ai, kjo është e gjitha një lojë. Është e gjitha një lojë.
Vasjari: Nëse do të ishte kështu, ata që e po bëjnë po kryejnë një vepër shumë të rëndë penale.
Veliaj: Më shqetësuese ishte ajo që pamë në Pukë, me një listë të zgjedhësve.

Vasjari: Di unë plot këtu ore për financimin e partive politike. Kam marrë vesh që kjo që po ndodh në këtë vend është… Por nëse ne do të ikim me këtë logjikë, ne do të vendosim standardin e korrupsionit.

Veliaj: Unë nuk jam marrë me familjen tënde.
Vasjari: Janë marrë më shumë me ty se me mua.
Po jo mo zotëri se nuk është kështu. Janë të dhëna sensitive. Nëse ne e trajtojmë me një lehtësi të kësaj natyre… këtu është prekur e drejta.
Veliaj: Kur unë të thashë që një portal quhet ordiner, kur shkel privatësinë, shpif, ti e kalon me një lehtësi shumë të madhe.
Vasjari: Jo ore më vjen keq.

Veliaj: Të dëgjova me shumë vëmendje. Mos më ndërprit. Patjetër që është një portal ordiner, që sajon, e do duhet të përgjigjesh për një gjë të rreme. Ne mundohemi të digjitalizojmë partinë tonë prej vitesh. Këtë e bëjnë të gjitha partitë në botë. Për sa kohë partitë kanë databaza, nuk është shkelje e ligjit. Ai portal e dreqos këtë punë, kur sajon për të dhëna personal.

Vasjari: Nëse unë them që nuk është korrekte të përdorësh termin ordiner në këtë studio, që është më etikja që mund të imagjinohet, por edhe kur ka pasur raste, unë s’kam fyer kurrë. Unë nuk njoh asnjë prej tyre në atë portal. Qëndrimi im është thjesht dhe vetëm parimor. Kaq. Por duhet të kemi të qartë se çështja e të dhënave, nëse nuk kanë brenda pëlqimin e qytetarëve, janë shkelje. Partitë ikin e vijnë, institucionet mbeten.

 64 Comments

 1. te drejte jan, portal qe te vjen per te vjelle jeni. Shpifje ne treceruk e arikujve, zjatim i genjeshtrave te Berishes

  1. Listat me patronqzhistat jane apo jo te verteta?
   Nuk ka dyshim qe kta te Lapsit bejne tashetheme, manipulojne me menyren se si i tregojne lajmet, dhe shpesh here nuk kane fare etike gazetarie, por kjo nuk eshte ceshtja.
   Ceshtja eshte nese listat jane te verteta apo jo?
   Kjo eshte pyetje retorike sepse pergjigjen e di cdo Shqiptar.
   Pastaj nje pyetje kam une per ty, nese ky portali eshte kaq i ndyre dhe eshte zgjatim i Berishes, car te shtyn ty qe te klikosh e te lexosh lajmet e ketij portali?
   Une nuk mund ta mendoj veten qe te shkoj e te lexoj portalin e Meros pasi 90% e gjerave aty jane te pa verteta.

  2. Cilat jane shpifjet e lapsit? Qe Erjon Veliaj per te shkuar ne shkolle ne USA ka shitur fiq? Qe Erjon Veliaj ka bere dasem ne kala te Gjirokastres me kursimet nga pensioni i mamit? Qe Rama ka thene dy variante te ndryshme per blerjen e shtepise ne Surel? Apo qe nuk jane hapur negociatat me BE? Nese do te verteta dhe lapsi.al te duket shpifes, pse nuk lexon fetushken Tema te Mero Bazes? Merua p.sh. qe per ju eshte burim i se vertetes, ka thene qe Edi dhe i biri, jane vellezer prej babe. Kjo a eshte e vertete? Personalisht nuk e besoj dhe duke lexuar shkrimet dhe analizat e Meros, mendoj se ka genjyer ne menyren me bastarde te mundshme. Ama personalisht mendoj qe lapsi eshte nje nder portalet me te balancuara dhe nje gazetar qe nuk kritikon qeverine nuk eshte gazetar, por bythelepires. Nese mendon se M. Veliu, M. Baze, A. Basha, Car-Bol e shume te tjere jane gazetare, atehere lexo lajmet e tyre dhe masturbohu si Kol Balla. Kaq e thjeshte eshte o i paemer i ores 09:48. Vetem me shuaj nje kuriozitet, ju 4-5 te paemrat qe shkruani komente, ke keni patronazhist?

   1. Keta 4 apo 5 te pa emer po tju shkoj patronazhisti edhe ne keratin e gruas one nenes se kan problem kshu qe me mire eshte te masturbohen me lajmet e kol balles dhe Mero gelbazes ska pse te hapin faqen e lapsit fare te vazhdojne masturbimin

  3. Po partija Demokratike Ku i merr numrate e telefonit tone dhe te familjarve te mi??? Qe prej 2011 per here na merr ne telefone direkt dhe na Qone mesazhe per Qo jave… A po nuk eshte problem.. Kure privatsine tone e shkelin Sali berisha dhe Lulzim Basha?? Por lapi i Andit qenka shqesuse veq Kure privatsine e shkel Edi Rama. Si do Qofte puna Kjo shkela e privatsine eshte nje debate shume i madhe ne gjith boten sote .. Por me ket qe Ben ju del fare hapur sheshit se ju nuk e Keni fare problem privatsine e njerzve a po me ju sherbye njerze.. Por veq Kure ja kerkone partija e Sali berisha dhe ilir Mete ky eshte lapsi i Bushati dhe Shullakut sote dhe presin kockat e rradhes

  4. Po te ishin te tille , komentin tend do e kishin hequr me kohe. Dhe sa per Berishen, keta e kane leqendisur me kohe

  5. Po ku i sheh ti gënjeshtrat në këtë denoncim ?
   Janë 910 mijë banorë të qarkut të Tiranës që nga 200 spiunë të PS e që kanë ndryshuar emrin në “patronazhistë”, kanë grumbulluar të dhëna personale për sejcilin e ja kanë dprzuar Ramës apo ekipit të tij të lidhur me bandat kriminale, me të vetmin qellim se cilido që nuk e shpreh simoatinë partiake apo që verifikohet si votues i opozitës, të sulmohet nga bandat e të detyrohet me dhunë për të dhënë votën për PS.
   Është po e njejta tabllo me kohën e Dullës ku të gjithë shqiptarët ishin të detyruar të dilnin në votime me dhunë, vetëm për një parti që elzistonte, Partinë e Punës, nënën e PS.
   Ky skandal mer përpjestime edhe më të mëdha të rrezikëshme për demokracinë, nese i referohemi dosjeve të votimeve në Dibër apo Durrës.
   Ngaqë drejtësia nuk ndëshkoi asnjë zyrtar socialist në Dibër e Durrës , të cilët ndoqën po këtë marifet për blerjen apo rëmbimin me dhunë të votave, e jo vetëm kaq por përkundrazi si tani, akuzuan prokurorët e ndershëm dhe mediat shqiptare e të huaja se kishin bërë “krimin e madh” që denoncuan krimin, që të dënohen nga drejtësia.
   A ju kujtohet që në Dibër ishte një oficer policie me mbiemrin Krashi, që doli haptazi si mbledhës votash me dhunë për PS ?
   A thua të jetë e rastit që Rama mori një Krash tjetër dibran nga Londra, për ta kandiduar si deputet në Shkodër ?

 2. Njerezit mbeten te shokuar kur moren vesh per keto lista.
  Por sapo u njoftua se listat kishin dale nga lapsi, te gjithe u qetesuan.
  Ama, lapsi i paska bere te ditura keto?
  Lapsi dihet qe punon per Ramutin. Cdo shkrim per te e ben. Nuk gjen nje shkrim per Lulin.
  Andi Bushati ka hedhur idene se Edi Rama do te largohet vete ne vitin 2029.
  Hajde besojr lapsin po deshe.

  1. Hahaha, jo vetem Lapsi, fatkeqesisht Rama ka kapur shumicen derrmuese te gazetareve dhe mediave ne Shqiperi. Vetem shume pak kane ngel pa u kap, por dhe ato se kane te gjate sepse Rama ia ka mbyll cdo rruge, i ka nderpre cdo sponsorizim, njerez jane dhe ata, do hane buke.
   Fatkeqesisht edhe une mendoj qe Rama do te rrije deri ne 2029, do ziti e kam gabim.

  2. Me Emer, ta keshilloi patronazhisti qe e nderrove “pa” me “me”? Apo ishte inteligjenca yte e madhe qe te beri te ndyshosh nick name per te bere sikur jeni dy persona qe shkruani…

   1. Une se kam gjetur se po ta gjej patronazhistin do ja shkruaj emrin tim ne balle jo me laps po me llamarine me gozhda

 3. O Lapsi, nese jeni marr me jeten personale te Sokol Balles, turp te keni. Ai nuk eshte politikan dhe nuk pagohet nga taksat tona, dhe cfar ben ne jeten personale eshte pun per te dhe nuk ka cju duhet ju.

  1. Po Erjon Veliaj, alias fikshitesi a eshte politikan? Sokol Balla eshte e vertete se nuk eshte politikan, ama femijet e Balles perfitojne nga politika, apo jo?

  2. Sokolit dhe ish gruan, sot ministre e perfitoi se eshte lepires i politikes. Sot dhe benefitet qe nga angazhimi ne tv te ardhurat e favoret e tjera i merr jo se tremb me ata syte e shtrember ne ekran po se i ben fresk pushteteve. Fytyra e tij e vertete eshte tamam ai masturbuesi psiqik para ekranit ..

  3. mos u boj si moralist. sokol balla merret me jeten e te gjitheve dhe nje portal nuk u marka me ceshtjet e balles se qeka turp..

  4. po ku kane jete personale ato lege na ato bejne jete kuplara gallofi ja u qi grate dhe ato vazhdojne i bojne iso se i ushqen me para te pisat.te kuqte jane monstra fare e keqe
   Eshte dhe nje plere ketu paemer qe ska lone qen pa ja qi familjen dhe hiqet si moralist robte fares se dushan mugoshes

 4. Pavaresisht si eshte lapsi , faktet jane ne tavoline .Argumentet e i Veliajt dhe Balles te ben per te VJELLE DOBIÇAT E ERDOGANIT

 5. KOL SALLAKU SKYPE MASTURBUESI DHE YMER GELBAZA KELLIRA ZAGARET E TREDHUR NGA EDI RAMA DHE ORGANIZATA thotë:

  HAHAHAHA E DEGJOVA MBREME KOL SALLAKU SKYPE ,NUK E CITOJ KURR QKA NE FAKT ISHTE THELBI I SKANDALIT NUMRI I DOKUMENTAVE POR KOL SALLAKU THOSHTE NUMRI I TELEFONIT

  1. kol sallaksi ore palle!! i binte me dore te majte ne skype ore injorant

   sallaku eshte mbiemer

   ca tre nga kellira dhe kol qorri ose kol sallaksi, mesoji mire!

   ka dale gjithe shqiperia nen pergjim keta thone ate e di partia!

   pse ligjet e vendit tone do na ndalin ne …..

 6. O AS nje pyetje desha te beja ,me taksat e kujte tjeter paguhet Sokol Masturbimi? A i ke vene re ,os ik shikoji vilat e te ashtu quajtur hale anal- ista qe kushtojne nga 500 000 euro e siper kane thyer shatin apo paguhen ne menyre abuzive me taksat tona.?Te mbrosh te pa mbrojtshmen s’eshte e moraleshme,tani desha te di kush quhet ordiner nje njeri qe masturbohet para kameres dhe hap mollaqet e bythes ,apo nje portal qe u nxjerr te palarat ketyre bastadeve.Apo te mbrosh shitsin e fiqeve qe beri dy dasma per nje grua qe mori ,me taksat e shqiptareve,nje krye mashtrues qe po e kthen kryeqytetin ne nje varreze gjigande betoni ,i lidhur me mafien Italiane per lejet e ndertimit.

 7. KOL SALLAKU SKYPE MASTUBON NE SURRAT TE LAL DHJERIT DHE YMER GELBAZA KELLIRES thotë:

  KOL SALLAKU SKYPE ESHTE I MAJT SE EDHE ME DORE TE MAJT MASTURBONTE NE SKYPE HAFF HAHA HAHA

 8. O Sokol Balla mua me ben per te vjelle ti qe i bie bythes nudo dhe kercen si robqir. Këlysh kurve mavi. Pervers

 9. O Erion kurvi se je familje e shkerdhyer si nga Partia si nga mami yte, si nga bagjella yte qar faji te kemi ne ?jepi nje plumb ballit vetes dhe del bukur pastaj.

 10. Patronazhista,
  Me pare doli ligj per “Bilbilfryresit” qe ishin kategoria e punonjesve-spiune neper institucione te ndryshme qe spiunojne te drejtori koleget. Me pas i vune emer tjeter kur plasi gallata, i quajten “Sinjalizuesit”
  Te tille me ligj quhen edhe sot, Sinjalizues, i di vetem drejtori institucionit emrat e tyre.
  Rilindja ka rilindur tiparin-baze te epokes enveriste, spiunimin kudo neper c’do ndermarje, institucion etj.
  Pra e ka perligjur emrin Rilindje, si e epokes spiunimeve.

 11. Qahet per shpifje kur vete je nona e shpifjes dhe e intriges o lejfen . Ju te vrisni dhe nuk te qani o perbindesha te hajnise dhe pushtetit .

 12. Zigur Qarri,"Rilindasi"Edvin D'Rama është gënjeshtar patologjik. thotë:

  Doraxhiu Sokol Palla nuk ja vlen te permendet,sepse eshte ekuivalenti i Mero Bazes.
  Shqipëria nuk ka Shtet,sepse po te kishte do te hetoheshin menjehere personat qe kan vjedhur te dhënat personale te qytetareve te saj.Ne çdo vend normal do te binte Qeveria me kete skandal,ne Shqiperi fajtoret akuzojn!Kjo gjendje trimeron shpifesit e të dhënave personale.Jashqitja Erion Veliaj thotese “do duhet të përgjigjesh për një gjë të rreme.”
  Veliaj: Të dëgjova me shumë vëmendje. Mos më ndërprit. Patjetër që është një portal ordiner, që sajon, e do duhet të përgjigjesh për një gjë të rreme.
  “Për një gjë të rreme” ne 2018- ten nga jashqitjes Erion Veliaj u penalizua Shqiperia,iu mbyll dera nga Gjermania per hapjen e negociatave me BE-n.
  Shpifjet ndaj politikanit Gunther Krichbaum kan dale nga mediat private,iu pergjigj akuzave te gjermaneve Edvin D’Rama!Nga te dhenat tona (sipas sherbimit sekret gjerman),i than gjermanet,shpifjet kan dale nga portali Lexo.al,qe eshte nen ndikimin e Endri Fuges,(pra Kryeministrise),Pamflet.al nen ndikimin e ish Ministrit te Brendeshem(Saimir Tahirit),Tiranapost.al nen ndikimin e kryebashkiakut Erion Veliaj.Genjeshtra,genjeshtra belbezonte ne frengjisht i paftyri,mashtruesi ordiner Edvin D’Rama. Dhe gjermanet u larguan duke hedhur poshte me perbuzje ftesen per darkë me drogaxhiun,duke e lënë të poshtruar si mut,ashtu si e meriton nje jashqitje si D’Rama.

 13. Vrasesi , vjedhesi , perdhunuesi dhe perçaresi me i madh i kombit shqiptar dhe i çdo gjeje qe eshte shqiptare akuzon viktimen per vrasjet , vjedhjet , perdhunimet dhe perçarjet qe ka bere vete . Lejfen , ti je simboli i se keqes , je simbol i me te keqes se mundeshme . largimi i sektit tuaj mavi dhe burgosja e parise se ketij sekti antishqiptar eshte nje domosdoshmeri kombetare .

 14. O Kol Kyci bashk me lali Fiqin:), dridheni si te doni e nga te doni, por thelbi eshte qe lajmi eshte i vertete dhe ato Lista me NID ne te qe ka mare Rilindja jane veper penale. Per kete duhet te shkojne ne kokker te burgut kush e ka bere ke m….. Kaq e thjeshte eshte. Megjithate, ne jemi te sigurte se asgje nuk do ndodhe sepse Drejtesia e re e sektit te bythqimve te katunit nuk kafshon aty ku han.

  Ju qe beni kete mega shkelje (930 mije NID), veper penale dhe nuk trembeni fare, kjo tregon dhe “suksesin” e reformes ne Drejtesi.

  Ju eshte per tju shkerdhyer robt nga i pari tek i fundit mer sherbetore te nje narcoshteti.

 15. Mbase Sokoli nuk pranon dhe videon kur doli me “palle” ne dore, a ka me primitiv dhe me te shpifur se kjo qenie.
  Njeri superordiner dhe burre prostitute si ky del pa pike turpi ben moral.

 16. Kol kyci o kol terminatori a te punon skajpi a jo?
  Merr cik vazeline se je bere kallo krejt o mavri me boje

 17. database me të dhënat personale të të 3 milion shqiptare shqiptarëve mund të blihet edhe në internet për vetëm 1500 lekë të reja, apo 12 euro.
  Bëmë një provë, e blemë 12 euro duke paguar përmes sistemit paypal, shkarkuam database, për pak minuta e instaluam në kompjuter dhe përmes kësaj baze të të dhënave kërkuam dhe gjetëm emrin, datën e lindjes, atësi, adresa dhe informacione private të njërit prej gazetarëve tanë. Bëhet fjalë për shumicën e informacioneve që janë edhe tek ”database” që sipas PD përbën një skandal.
  Cili zyrtar publik vodhi këtë database dhe e shpërndau në internet? Përgjigja duhet të vijë pikërisht nga PD, sepse database që shitet sot online është ajo e vitit 2008, kur Partia Demokratike ishte në qeveri. Edhe atëherë si sot, regjistri i gjendjes civile ishtë nën kontrollin e Ministrit të Brendshëm dhe në vitin 2008, viti ku referohet databaze e vjedhur, Ministri i Brendshëm ishte Bujar Nishani.

 18. Berisha: Edhe unë do i sakrifikoj fëmijët e mi si Adem Jashari. Basha: Fëmijët e mi jetojnë në Holandë, pa i sakrifikoja dhe unë

  1. Pershendetje,
   Po te shikoni ne listat e patronazhisteve ka disa detaje teknike. Ne shume raste germa ë eshte shnderruar ne å gje qe tregon se keto emra jane konvertuar nga nje database e mirefillte (sql, mysql) dhe nuk jane hedhur direkt ne fushat e treguara .

  2. ohhh dobic I kuq paemer robte e fisit ti qifshim kur te jemi tape se esell ta neverisin ata ftyra te shemtuta si dy qorrat ketu jeni rrace cengje ju se qiheni ne kolektiv

 19. lapsi ku jeni ju e ku jane kellirat dhe pederastet qe te vjene ndohte tu zesh emrat .burrakurvash ,pederaste,qelbesira qe kane ndotur vendin pa zene me goje keta sufllaqexhinjte qe u behet anale,orale dhe vaginale si tradite qe e kane rikurvat.edhe mbledhjet kur i bejne si minjte kur dalin nga gjirizet sepse e ndiejne qe do vene ne vrim te kurvave te tyre.

 20. Po ca mut burrash jane keto qe duan dhe mos t’jua vesh ne dukje. Te dy njesoj jane, njeri i lepin bythen nonstop dashnorit te ish-gruas dhe tjetri del ne foto fushate me po dashnorin e gruas. Keta jane ca kokrra bythqirash, tamam te denje per sektin ku aderojne. Dhe pastaj ju vjen keq kur jua numerojne te tjeret ato qe dalin i publikojne vete me video.

 21. Koqe Ballen e shkrete e ka keqtrajtuar kafsherisht Ballukja e Rames. E telendisi publikisht edhe kur e detyroi te masturboje para kompjuterit. ” Sa me teper e telendis, aq me shume e bej kone te Edi Rames ” thote.

 22. A thua Vasjari hap nje laptop ku kundrejt abonimit 3 mujor paguan nje portal porno dhe masturbohet perpara saj,nje baba i dy femijve qe i bie me dor duke e derdh spermen mbi laptop….apo nje ish dashnore e Rames qe dilte nga dhoma e viles ne Peze ku kerkonte nje dhome tjeter se nuk duronte eren e pordheve te Rames,qe me urdher nga lart ja dhanen ketij homosexuali me emrin Erjon Velia,ku te gjith bota e nentokes ne Shqiperi e di qe i biri i tij eshte i Tom Doshit…Ka bere gje Vasjari nga keto te merren me te,jo. Pse mos te merresh me dy fundrrina parazita te shoqeris Shqiprare,dhe na bejne si te indinjuar,sikur i eshte prek nderi…

 23. Ne njesine bashkiake nr 9 ne Tirane shitet vota 600€ per Rilindjen. Kryeplakja e kesaj bashkie me emrin Mira shkon dere me dere per te blere vota. Vota shitet pa pasur asnje hezitim ne degen e Partise te kopshtin nr 3.. Gjendja eshte alarmante pasi rilindasit e kesaj njesie bashkiake nuk e rruajne fare per masat ndeshkuese.

 24. Ne njesine bashkiake nr 9 ne Tirane shitet vota 600€ per Rilindjen. Kryeplakja e kesaj bashkie me emrin Mira shkon dere me dere per te blere vota. Vota shitet pa pasur asnje hezitim ne degen e Partise te kopshtin nr 3.. Gjendja eshte alarmante pasi rilindasit e kesaj njesie bashkiake nuk e rruajne fare per masat ndeshkuese.

 25. Ne njesine bashkiake nr 9 ne Tirane vota u shitet 600€ per person simpatizanteve te pd. Vetem per simpatizantet e pd_se kurse per elektoratin gri vota shitet 100€. Gjendja eshte alarmante SPAK duhet te marri masa menjehere per ti ndeshkuar keta sharlatane.

 26. Ja dhe keta dy graqiret qe shajne Lapsin sepse i nxorri bojen me Patronazhistet.O plera dhe gazeta The Guardian e nxorri si artikull pisllikun tuaj.Cfare keni per te thene per kete.

 27. Kur tjetri te beson te dhenat, te beson sekretin, shpirtin, jeten, pra ti qe loz me besimin tim atehere do te marresh mosbesimin ligjor e kanunor, kjo do te ju vije se shpejti, na keni bere te humbim shpirtin, cfare faj ju kemi?????

 28. Une se kam gjetur se po ta gjej patronazhistin do ja shkruaj emrin tim ne balle jo me laps po me llamarine me gozhda

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *