• |
ide | kryesore

Breshëri plumbash drejt dy makinave të parkuara në Velipojë, zbulohet pronari i tyre

Arkiva

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pas mesnatës së kaluar në Velipojë.


Policia njofton se është qëlluar në drejtim të makinave të 36-vjeçarit David Ndoci.


“Rreth orës 02:00 të mëngjesit të ditës së sotme, në fshatin Gomsiqe e Re, Njësia Administrative Velipojë, Shkodër, është qëlluar me armë zjarri në drejtim të mjeteve tip “Ford Fiesta” dhe “Benz” në pronësi të shtetasit D. N., 36 vjeç, të cilat kanë qenë të parkuara në rrugë, pranë banesës së tij.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër, po punon për të sqaruar rrethanat e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve”, njofton policia.

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu