• |
ide | kryesore

Chrissy Teigen rikthehet në ‘Twitter’: Është e tmerrshme të heshtësh veten tënde

-Instant, Paparazzi, SliderDisa muaj më parë Chrissy Teigen zbuloi për fansat se kishte vendosur të largohej nga rrjeti i saj social.

Chrissy rrëfeu se nuk mund të përballej me negativitetin e madh që gjente atje. Megjithatë së fundmi ,modelja është rikthyer sërish duke e aktivizuar llogarinë e saj.“Duket e tmerrshme të heshtësh veten tënde dhe gjithashtu mos të shijosh mendimet e zakonshme në ditë, por dhe të humbësh rreth 2000 miq përnjëherësh”, ka shkruar Chrissy në një status në ‘Twitter’.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *