• |
ide | kryesore

Dhurata e Travis Barker për ditëlindjen e Kourtney Kardashian

-Instant, Paparazzi, SliderKourtney Kardashian ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e saj.

Shumë personazhe të njohur kanë uruar Kardashian,ndër to edhe partneri i saj Travis Barker.Përmes rrjetit social,Instagram,Kourtney ka zbuluar dhuratën e Travis,një buqetë të madhe me lule.“Tulipanët dhe gardeniat janë lulet e mia të preferuara. E gjithë shtëpia ime mban aromë të mirë”, ka shkruar ajo përkrah videos.Gjithashtu Travis ka postuar në faqen e tij një foto të ëmbëlsirës që kishte përgatitur për të ku shkruhej: “Gëzuar ditëlindjen Kourtney”.

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *