• |
ide | kryesore

Greqi/ Një 74-vjeçar vret me armë gjahu djalin e tij

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Koropi të Greqisë, mëngjesin e kësaj të hëne.


Mediat greke shkruajnë se një baba ka vrarë me armë gjahu djalin e tij.


74-vjeçari e ka qëlluar me armë në bark djalin e tij 48-vjeçar duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Autori i ngjarjes së rëndë është arrestuar dhe është shoqëruar në komisariat, ndërsa grupi hetimor është duke vijuar punën për zbardhjen e plotë të saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu