• |
ide | kryesore

Të shtëna me armë drejt zyrës elektorale të PD-së, një i plagosur. Basha niset drejt Kavajës

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë orëve të pasdites në Kavajë, ku është qëlluar me armë zjarri zyra elektorale e Partisë Demokratike. Në këtë ngjarje, mësohet se ka mbetur i plagosur një person. Ai është shtetasi Bledar Okshtuni që ka marrë plagë me armë zjarri në pjesën e këmbës. Ky I fundit është dërguar në spitalin e Kavajës, ku thuhet se është jashtë rrezikut për jetën. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për rastin. Mësohet se drejt Kavajës është nisur dhe kreu i PD-së, Lulzim Basha.2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu