• |
ide | kryesore

Plagosi sekretarin e PD-së në Kavajë, arrest me burg për Ndriçim Jonuzin

Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjykata e Kavajës ka dhënë masën e sigurisë Arrest me Burg për Ndriçim Jonuzi (Tahiri), i akuzuar për plagosjen e Bledar Okshtunit, ngjarje e ndodhur brendësi të zyrave elektorale të Partisë Demokratike Kavajë. Ndërsa për dy të arrestuarit e tjerë Dorjan Troplini dhe Markel Shtylla, të akuzuar si bashkëpunëtor në fshehjen e ngjarjes gjykata ka vendosur arrest shtepie.
2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *