• |
ide | kryesore

VIDEO/ Veliaj futet pa radhë për të votuar duke përdorur një gënjeshtër të vogël

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit, Video

Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa u pritën në qendrën e votimit nga disa të moshuar që prisnin në radhë për të votuar. Duket se ata e prisnin që kryebashkiaku i rrethuar nga kamerat mund të hynte në radhë dhe ia kanë bërë të qartë që po prisnin aty. “O shokë si jeni? Unë jam të gjashta, jo te pesa” u tha Veliaj, për t’i sqaruar, ndërsa njëri prej të moshuarve që priste në radhë iu përgjigj “Edhe ne te gjashta jemi”. “Atëherë do të presim të gjithë bashkë” dëgjohet të thotë kryetari i Bashkisë së Tiranës në shenjë respekti.Por kaluan pak sekonda dhe sapo kamerat u bënë gati në korridoret e qendrës së votimit, Veliajt i bënë shenjë që mund të futej dhe ai ashtu bëri, duke shpërfillur qytetarët që prisnin në diell. Video më poshtë:

12 Comments

  1. Ky Veliaj turperon legenin, vemjen, maskarain, pushtin, hajdutin. Ky turperon cdo gje negative pasi eshte me negativ se cdo gje qe ekziston.

  2. Skuthi qe drejton tiranen -turp per shqiperine
    dyshime ka edhe mbi gruan e tij se kush eshte
    e ke burrin covert narcissist oj goce

  3. presidenti u bë qengj sot.

    “Edhe dje nuk ishte fare ujk, pardje ishte. Sot nuk ka dhunë. Nëse Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk do të kishin neutralizuar presidentin dhe bandat e partive të opozitës, Bashën dhe Saliun, sot ishte parashikuar si ditë dhune”, tha analisti i njohur.Ky veliaj ju ka qire mamate juve byrektoreve të lulzime salih BBasha,hani mut dhe sot dhe pastaj shkoni ne pidh te semes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu