• |
ide | kryesore

BE: Shqipërisë i kemi dhuruar 4.2 milionë euro pajisje mjekësore për të luftuar Covid-19

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Delegacioni i Bashkimit Europian në Tiranë, shprehet se që prej fillimit të pandemisë, i ka dhuruar Shqipërisë pajisje mjekësore të specializuara për parandalimin dhe trajtimin ndaj Covid-19.


Në një postim që ka bërë në rrjetet sociale, delegacioni i BE shprehet se shuma totale e këtyre pajisjeve arrin në 4.2 milionë euro.“Pajisje mjekësore të specializuara për parandalimin dhe trajtimin e #Covid19 me një shumë totale prej 4.2 milionë Euro i janë dhuruar Shqipërisë që nga fillimi i pandemisë”, shkruhet në delegacionin e BE në Facebook.2 Comments

  1. Serbise 40 ne mos 400 milione euro se …
    Po 4 avione cargo plot vallahi sic reklamonte Delegacioni i i BE ne Beograd duhet te jen patjeter 400 atje

  2. Asnje lek mos te jepnit. Ne jemi si gjermania, anglia, se grekut kemi kohe qe ja kemi kalu. Apo gjysmat i moret prape?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *