• |
ide | kryesore

FOTO/ Ylli i filmave hot i komplimenton për Europa League, Villarreal e fton në finale

-Instant, SportPas kualifikimit për në finalen e Europa League, për herë të parë në histori, Villarreal festoi në fushën e Emirates. Lojtarët kënduan korin “A Polonia” (Në Poloni – duke iu referuar vendit të finales kundër Manchester United). Megjithatë disa interpretues më mendje këqij e lidhën korin “A Polonia” me aktoren e filmave porno Apolonia Lapiedra, e cila u përmend disa herë në tag-et e tyre në komentet e bëra në faqen zyrtare të klubit. Vajza u përgjigj menjëherë e zbavitur nga kjo ngatërresë: “Ata me siguri do të fitojnë në Poloni nga efekti Apolonia … forca !!!!! @VillarrealCF”. Një mbështetje që nuk mbeti pa vlerësim: klubi e ftoi atë në finalen e madhe dhe me një tifoze të tillë kushedi nëse edhe Manchester United mund të hutohet.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *