• |
ide | kryesore

Mot i pazakontë në Shkodër, breshëri zbardh rrugët e qytetit (VIDEO)

-Instant, Lajme, Të fundit

Ulja e temperaturave në ditët e fundit ka sjelle reshje shiu dhe mot të keq në disa zona të vendit. Pavarësisht kësaj, njëmot i pazakontë ka përfshirë mbrëmjen e kaluar qytetin e Shkodrës, që është përfshirë nga shi e shtrëngata.


Po ashtu, një ditë më parë rrugët e qytetit janë zbardhur nga breshëri që ka përfshirë zonën.Reshjet kanë vazhduar gjatë gjithë natës deri në orët e para të mëngjesit të sotëm. Nga pamjet mund të shihet se si prania e breshërit ka zbardhuar rrugët.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu