• |
ide | kryesore

Basha: Shteti mbrojti bandat. Në Elbasan vjedhja më e madhe e zgjedhjeve në histori

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lulzim Basha zhvilloi nje takim mesditën e sotme në Elbasan, kryefjalë e të cilit ishte vjedhja e zgjedhjeve të 25 prillit.


Bjatë fjalës së tij në takimin me strukturat e PD dhe qytetarët e Elbasanit, Basha tha ndër te tjera se “ata që nuk ende nuk kuptojnë si u vodhën zgjedhjet nga regjimi Rama-Doshi, le të vijnë në Elbasan, ku krerë të policisë morën në mbrojtje bandat që blinin vota”. 


Duke ju referuar situatës së fushatës dhe ditës së votimeve ai tha, se në Elbasan është bërë vjedhja me e madhe në histori e votave të shqiptarëve.

“Hajdeni në Elbasan të kuptoni vjedhjen më të madhe në histori dhe masakrën zgjedhore nga Rama-Doshi”, tha kreu demokrat gjatë këtij takimi.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu