• |
ide | kryesore

Sherr në Astir, plagoset 37-vjeçari

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një person ka mbetur i plagosur pas një sherri në Tiranë, në zonën e Astirit. Sipas informacioneve zyrtare, dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta persona ende të paidentifikuar kanë goditur me një mjet prerës shtetasin F. D., rreth 37 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu