• |
ide | kryesore

Del VIDEO/ Momenti kur një person hap zjarr në aeroportin amerikan

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e San Antonio të SHBA ka publikuar pamjet e të shtënave me armë zjarri, që u regjistruan më 15 prill, në aeroportin ndërkombëtar të këtij shteti. Zëdhënësja e policisë, Maria Medina ka sqaruar detaje nga ngjarja.


Kamerat e sigurisë kanë mundur të regjistrojnë të dyshuarin, i cili del nga një makinë me një pistoletë në dorë dhe nis të qëllojë me armë këdo që i dilte përpara. Nga të shtënat u vranë 2 persona ndërsa u plagos rëndë një efektiv policie. Policia reagoi me shpejtësi dhe arriti të arrestonte autorin. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu