• |
ide | kryesore

Sherr me thika mes vajzave të mitura në Athinë, arrestohet 15-vjeçarja shqiptare

-Instant, Lajme, Të fundit

Një sherr i rrallë mes 7 vajzash të mitura ka ndodhur në qendër të Athinës. Vajzat kishin një takim dhe më pas debatuan për të dashurit ku sherri ka degraduar në përdorimin e thikave.


Mes vajzave ka qenë dhe një 15-vjeçare shqiptare e cila ka plagosur dy të mitura me thikë dhe është arrestuar nga Policia, shkruan Balkanweb.com.


Një prej të plagosurave është në gjendje të rëndë dhe u dërgua në kirurgji për operacion.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu