• |
ide | kryesore

Skandal në qeverinë angleze, Ministri i Shëndetësisë kapet mat duke puthur ndihmësen (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ministri i Shëndetësisë në Angli, Matt Hancock u kap mat duke puthur ndihmësen e tij. Sipas Daily Mail, tani posti i tij është në rrezik, pasi akuzohet për një aferë brenda ambienteve të punës.


Kamerat e sigurisë kanë fiksuar momentin kur ai shkëmben puthje të nxehta në korridorin e zyrës së tij me ndihmësen Gina Coladangelo.


42-vjeçari njihet prej kohësh me 43-vjeçaren milionere, pasi kanë studiuar së bashku në Oksford.

Të dy janë të martuar. Hancock është i martuar prej 15 vitesh me bashkëshorten Martha dhe kanë tre fëmijë.

Edhe ndihmësja e tij është nënë e martuar me tre fëmijë.

Sipas gazetës ‘The Sun’, prej kohësh përflitej se mes tyre kishte një aferë, derisa vjen momenti i publikimit të këtyre pamjeve.

Hancock kontrolloi mirë korridorin, përpara se të jepte atë puthje pasiononte.

Askush nga palët nuk e ka komentuar këtë ngjarje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu