• |
ide | kryesore

VIDEO/ Hajduti shqiptar tradhtohet nga puthja me të dashurën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Tradhtuar nga një puthje. Policia italiane arriti të identifikojë dhe arrestojë autorët e një përpjekjeje për të grabitur një farmaci në Genova.


Autori u zbulua nga puthja që bëri para krimit me të dashurën e tij dhe ku tregonte fytyrën e zbuluar.
Çifti nuk e kishte vënë re se ishte nën regjistrimin e një kamere sigurie që fiksoi skenën.


Falë këtyre imazheve, policia ishte në gjendje të rindërtonte momentet para sulmit dhe të gjurmonte identitetin e autorëve të grabitjes. ©LAPSI.al

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu