• |
ide | kryesore

Nicki Minaj flet për herë të parë për djalin e saj

-Instant, Paparazzi, SliderReperja Nicki Minaj ka folur për herë të parë rreth djalit të saj.

Përmes një videolive, Nicki ka treguar se vogëlushi i do shumë njerëzit dhe ka një lidhje shumë të ngushtë me gjyshen e tij dhe se e pret në shkallë deri sa ajo të vijë ta marrë.”Ajo e merr në krahë dhe ai e përkëdhel nga fytyra. Dhe pastaj fillon e shikon,  oh Zot, më fikson.Për të gjitha nënat që duhet të ngrihen dhe të shkojnë çdo ditë në punë dhe të lënë fëmijën, Zoti ju bekoftë. E di që nuk është e vështirë”, është shprehur ajo.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *