• |
ide | kryesore

50-vjeçari tenton vetëvrasjen duke prerë damarët e dorës, dërgohet me urgjencë në spital

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 50-vjeçar ka tentuar t’i japë fund jetës duke prerë damarët e duarve. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme dhe menjëherë pasi është konstatuar ai është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.


Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu