• |
ide | kryesore

Durrës, shpërthen bombola e gazit në një lokal, dy të plagosur

Arkiva, Lajme, Të fundit

Dy persona janë lënduar mesditën e kësaj të marte në Durrës, si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi.


Policia bën me dije se rreth orës 14:45, në Kallm, Durrës, dyshohet se si pasojë e rrjedhjes së gazit ka marrë flakë dhe më pas ka shpërthyr një bombël gazi në lokalin e shtetasit M. B.


Si pasojë e shpërthimit janë lënduar shtetasit M. B., 28 vjeç M. B., 28 vjeç (pronari i lokalit) dhe shtetasja M. K., 35 vjeçe, (kliente).

“Më datë 21.09.2021, rreth orës 14:45,në Kallm, Durrës, dyshohet se si pasojë e rrjedhjes së gazit ka marrë flakë dhe më pas ka shpërthyr një bombël gazi në lokalin e shtetasit M. B.

Nga shpërthimi i bombulës së gazit janë lënduar shtetasit M. B., 28 vjeç (pronari i lokalit) dhe shtetasja M. K., 35 vjeçe, (kliente), të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jahstë rrezikut për jetën”, thuhet në njoftimin e policisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu