• |
ide | kryesore

Bie zjarr në Selenicë/ Shkrumbohen gjatë natës dy makina

-Instant, Lajme, Të fundit

Dy makina janë djegur gjatë natës në qytetin e Vlorës, ndërsa nuk dihet ende shkaku i flakëve. Flakët janë shfaqur rreth orës 03.17 dhe janë djegur dy automjete në pronësi në  T. K, banues në fshatin Vllahinë.


Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu