• |
ide | kryesore

Burime nga policia: Llalla është larguar nga Shqipëria javët e fundit, destinacioni i parë Turqia

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ndërsa Apeli i Posacëm dha sot vendimin për ish kryeprokurorin Adriatik Llalla, ky i fundit duket të jetë larguar nga Shqipëria. Referuar burimeve të policisë, News 24 meson se ish prokurori Llalla është larguar nga Shqipëria javët e fundit. Po sipas të njëjtave burime, destinacioni i tij i parë, duke të jetë Turqia dhe nuk dihet nëse është larguar prej andej. Kujtojmë se avokati i ish kryeprokuroria tha në një prononcim për mediat në përfundim të pcoesit, se Adriatik Llalla është në regjim spitalor, por pa përcaktuar vendndodhjen e tij.2 Comments

  1. E largoi likja me berishen. Se kan frik se mos se mos fillonte dhe fliste. Ky qe e mbante veten per te paster dhe sy patrembur. Keshtu do bejn te gjith ata qe do ju vij radha. Po nuk do ket me gjera te tilla se tani do dorzosh pashaporten kur te filloj gjyqi.
    Si do qe te jet nuk ke ku e mban frymen. Nje dit do ta gjejn vrymen. Dhe do hash dhe burg shtes, per shmangje me dashje ndaj denimit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu