• |
ide | kryesore

Ikën Nebil Çika, zgjidhet kryetari i ri i shoqatës së të Përndjekurve

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ethem Fejzullari do të jetë kryetari i ri i Shoqatës Anti-komuniste të të Përndjekurve Politikë të Shqipërisë. Ditën e sotme me shumicë votash Kuvendi i Shoqatës Anti-komuniste zgjodhi pasuesin e Nebil Çikës. Në kuvend morën pjesë edhe dy deputetët e PD-së, Alibeaj e Alizoti, të cilët dhanë mesazhet e forcimit dhe të konsolidimit të shoqatës anti-komuniste.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu