• |
ide | kryesore

Përmbyset zetori në Lushnje, plagoset gjyshi me nipin e mbesën

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një zetor është përmbysur pasditen e sotme në një kanal në Çermë të Lushnjes.


Burime bëjnë me dije për ABC se tre persona kanë mbetur të plagosur, konkretisht gjyshi bashkë me nipin dhe mbesën.


Kjo e fundit ndodhet në gjendje më të rëndë dhe po transportohet drejt spitalit për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu