• |
ide | kryesore

Zjarr në Gjirokastër, flakët rrezikojnë disa shtëpi në fshatin Valare

-Instant, Arkiva, Lajme

Një kasolle në Gjirokastër është përfshirë nga flakët sot në mbrëmje. Kasollja me bar dhe kashtë ndodhet pranë shtëpive në fshatin Valare. 3 automjete zjarrfikëse dhe 6 punonjës kanë mbërritur në zonë për të neutralizuar zjarrin dhe për të penguar depërtimin drejt banesave.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu