• |
ide | kryesore

Perla e radhës e ministres Bora Muzhaqi kur e pyesin për Klodian Rashën (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Ministrja për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi, ka bërë një tjetër gafë ditën e sotme duke dhënë një përgjigje që as ajo vetë nuk e di se cfarë ka thënë teksa është pyetur nga gazetarët për 1 vjetorin e vrasjes së Klodian Rashës. Deshifrimi i përgjigjes së saj është i vështirë dhe të le të kuptosh që Muzhaqi ndoshta s’ka fare njohje për ngjarjen e një viti më parë që shkaktoi protesta të shumta në kryeqytet dhe solli më pas largimin e ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj. Ja cfarë ka deklaruar ministrja Muzhaqi.


9 Comments

  1. Kjo edhe gojen e ka te shtrember kur flet.Me duket se rrin gjithe kohes duke u ber gojore ministrave barkderra.Shqiperi te kam pjerdh – s’te kuptova asnjehere

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *