• |
ide | kryesore

Pogradec, 46-vjeçarja humb jetën në banesë, sapo kishte dalë nga spitali

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Pogradec, ku një grua ka vdekur në banesë, menjëherë sapo kishte dalë nga spitali. Gruaja, 46-vjeç, kishte marrë mjekim në spital, ndërkohë që nuk dihet ende sëmundja nga e cila vuante.
Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu