• |
ide | kryesore

VIDEO/ ARRSH nxjerr pamjet e ortekut që ra në Qafë Thorë të Shkodrës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Rruga në Qafë Thorë të Shkodrës është bllokuar mbrëmjen e sotme si pasojë e një orteku.

Autoriteti rrugor shqiptar ka publikuar në faqen e saj pamjet nga situata e krijuar ku po punohet me mjete borëpastruese për pastrimin e rrugës.


“Në Qafë Thore po punohet me mjete borëpastruese dhe me forca të shtuara për pastrimin e një orteku që ka sjellë edhe bllokimin e rrugës puna do të vazhdojë pa ndalur derisa aksi të bëhet i qarkullueshëm për mjetet”, – njofton ARRSH.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu