• |
ide | kryesore

Rama, Vuçiç dhe Zaev darkojnë te Luca, blindohet Elbasani

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kanë mbërritur në restorantin e biznesmenit Gjergj Luca në Elbasan, 3 liderët e Shqipërisë, Serbisë dhe Maqedonisë së Veriut që janë bërë bashkë në nismën “Ballkani i hapur”.

Në restorant mbërriti i pari kryeministri Edi Rama dhe më pas dhe të ftuarit e tij, presidenti serb Aleksandër Vuçiç dhe kryeministri maqedonas Zoran Zaev.


Mediat raportojnë se në Elbasan ka një prani të shtuar të forcave të sigurisë. ©LAPSI.al

5 Comments

  1. sigurisht qe do blindohej Elbasani Ka shkuar BOSSi Edi Rama jo shpellari i vucidoli te cilin vetem bythqiret e presin

    1. O der i pa emër me qëllim provokon a ta shkërdhrfshin shpellarët familjen dhe farefisin me radh o ju dera po Vuçiqi është kriminel njësoj si Miloshi o juve duhet me ju ua qi corona nënën se shqipëria sbëhetbme ju

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.