• |
ide | kryesore

Aksidentohet për vdekje këmbësori në Elbasan, makina largohet nga vendngjarja

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan – Cërrik.


Një automjet ka aksidentuar për vdekje një këmbësor të moshës rreth 60-65 vjeç dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.


Policia bën të ditur se po punon për kapjen e autorit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu