• |
ide | kryesore

Nis mbledhja e Grupin Parlamentar të PS, Rama: Deri në shkurt mbyllim Këshillimin Kombëtar

-Instant, Lajme, Të fundit

Disa ditë pas mbledhjes së Kryesisë, Partia Socialiste ka mbledhur sot Grupin Parlamentar.

Në fillim të kësaj mbledhje Rama është ndalur tek procesi i Këshillimit Kombëtar me pyetësorin me 12 pyetje.


“Duke nisur nga këshillimi Kombëtar si praktika më e re e bashkëqeverisjes që do e kthejmë çdo vit si konsultim për vendimmarrjet strategjike. Ka pak ditë që ka nisur procesi. Pjesëmarrja online ka shkuar në shifër në 23 456 qytetarët. Ndërkohë do nis në cdo bashki vendosja e pikave publike. Do realizohet e plotë deri më 22 shkurt. Që të shkojë në çdo familje”, tha Rama.

Ai ka shtuar se do ruhet anonimiteti 100% i çdo pjesëmarrësi.

5 Comments

 1. Bo ca kurve?

  Online I nxjerr pergjigjet si te doje ky Udheheqes Suprem

  PERSE NA KA HEQUR ME Lojra Ligjore te drejten per REFERENDUME????????????????????

 2. Ti hani m… Rames . Ai eshte strateg, arriti te shkaterroje edhe forcen kryesore te opozites . Pd- errat do enden rrugeve dhe do rrihen midis tyre per shume vjet deri sa tu vijne mendet

  1. Do shofim gallate
   Fshatrat kanë ngel me nga 20-30 pleq
   Kur ti shohësh të bërë dhe me hashash
   Pensioni80 mijë të vjetra do ju duket 800 mije

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu