• |
ide | kryesore

PD sulmon Kryemadhin: Ja kush e mbron Ahmetajn për inceneratorët

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditPartia Demokratike ka shpërndarë në rrjetin e saj Facebook një screenshot të një lajmi duke sulmuar kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi.

“Ja kush po sulmon Komisionin Hetimor për inceneratorët, që po punon për të zbardhur të vërtetën mbi vjedhjen e 430 milionë euro. Nga një anë Rama dhe PS. Nga ana tjetër LSI dhe Berisha. Të tre i lidh i njëjti hall: Këta nuk duan që Shqipëria të ndryshojë!” – thuhet në mesazhin e shpërndarë nga Partia Demokratike. ©LAPSI.al9 Comments

 1. Ketu po thote te verteten . se kjo shushke tha ca muaj me pare qe jevgjiti eshte i paster . Nuk e di pse e beri kur te gjithe e dine qe eshte numri 2 mbas palloshit ne kete megavjedhje.

 2. Ideja eshte qe komisioni hetimor po mbivendoset ne kompetencat e SPAK dhe qellimi eshte ta sfumoje ceshtjen ne mos kryerjen e arrestimeve.

  Nuk eshte fare nevoja per Tabaku show, SPAK duhet te kishte kryer arrestime tashme!

  PD e vules po kerkon te fitoje kredon politike qe nuk e ka, militantet e PDse jane me Berishen e ndeshkuar nga Soros.

  Per cfare eshte ndeshkuar Luli? Kush e beson? Asgje dhe asnje!

  Lul Basha je i peshtire

  1. Po kerkon apo jo kredo, prap mir ben qe denoncon. Ashiqare afer ku jan te gjith. Cudi qe as Sala nuk ndihet fort per kete. Do ket nanji pse.

 3. kjo është dhe beteja e vërtetë e Berishës. Beteja e tij deri tani ka qenë fals. Deri më tani, ai përpiqej të fshihej pas “pantallonave të shkurtra” të Lulzim Bashës, për të sulmuar SHBA, për shkak të ndëshkimit të përjetshëm që ajo i ka bërë.

 4. Pa hyr fare ne ceshtje te brendshme bravash dhe bravathyesish, besoj se opozita ka per tu marr ca me seriozisht nga njerezit nqs e merr vertet seriozisht kete ceshtje.

  1. Sa per hametajn salinjani eshte nderlidhes brava ben vetem spektakl Monika e denoncioi e para
   Jonida ben lojn e velis dhe perfiton leje nga ana tjeter

 5. Kjo eshte debile, ngaqe nuk kupton asgje cdo here qe hap gojen hap dhe telashe kot. E ka nga budallalleku. Eshte edhe me keq se me Bora Muzhaqi

 6. Sa per hametajn salinjani eshte nderlidhes brava ben vetem spektakl Monika e denoncioi e para
  Jonida ben lojn e velis dhe perfiton leje nga ana tjeter

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *