• |
ide | kryesore

Protesta, Rama rrethon Kryeministrinë me policë (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Njësoj si në protestën e fundjavës të kaluar edhe kësaj radhe Policia e Shtetit ka shtuar masat e sigurisë për protestën para Kryeministrisë. Furgonë të shumtë dhe efektivë ndodhen prapa godinës së Kryeministrisë të gatshëm për të ndërhyrë nëse situata agravohet. Një natë më parë është bërë edhe blindimi i derës kryesore të Kryeministrisë.  ©LAPSI.al10 Comments

 1. Si sbeme njehere nje proteste te sakte, nuk e kuptoj si ka mundesi qe keta njerez nuk ndihen kaq te shfytezuar.

 2. policia e rames te pakten nuk vret si ajo e Saliut, po shqiptaret sjan aq budallenj sa mos ta kuptojne q kjo portest esht komplet per pushtet

 3. Po nrm do e rrethoj se jan çeçenet e non grates ne protest nuk jan per naften aty
  Per naften sa me lire e duam te gjithe po tpakten e kursejme kur behet fjale te na perdore saliu me presidentin

 4. Policia e Rames nuk vret si ajo e Saliut, sepse Rama nuk vret,Saliu po. Saliu po proteston sot qe te kthehet serish e te beje ate qe ka bere me pare, por shqiptaret sjane budallenj.

 5. Policia e Rames nuk vret si ajo e Saliut, sepse Rama nuk vret, Saliu po. Saliu po proteston sot qe te kthehet serish e te beje ate qe ka bere me pare, por shqiptaret sjane budallenj.

 6. Vallaj te jete e vertete qe kta duan te destabilizojne vendin eshte e frikshme
  Se qe ne protest sjan njerez t thjeshte po jan te shtyre kjo eshte e qarte .

 7. Disa vëzhgime nga shërbyesit këtu te regjimit kriminal të Ramës.

  Postojnë me emra të “vërtetë”
  Shkruajn me emra të gjinisë “femërore”
  Postojnë sasi. Sa më shumë aq më mirë
  Gramatikë shkel e shko
  Shajnë opozitën me urrejtjen e tyre shtazarake
  Gënje sa më shumë se diçka do ngelet.

  Shenja të qarta që e kanë humbur qetësinë dhe kanë marr urdher nga lart “të gjithë në sulm”.

  Mimoza, Manjola, Greta, Sabrina, …. p i s’ëmës …. Hallall grupi hallall!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.