• |
ide | kryesore

(VIDEO) Një tjetër deputete i bashkohet për herë të parë publikisht Komisionit të Rithemelimit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditGrupi i Rithemelimit mbërriti para pak minutash në selinë e Partisë Demokratike.

Për herë të parë në një dalje publike, grupit të Rithemelimit i është bashkuar deputetja Elda Hoti.

Kjo është mbledhja e parë pas vendimit të sotëm të Gjykatës së Tiranës, e cila njohu Kuvendin e 11 dhjetorit. ©Lapsi.al 

Lexo më tej: Gjykata njeh Berishën, por thellon çarjen në PD 

 2 Comments

  1. Ata tashmë do të rikthhen në seli, do të rimarrin zyrat, korridoret, çelësat e “bravave”, do të rimobilojnë gjithçka nga e para. Rrofshin Plepat. Rrofshin ata që Berisha i “shkolloi” në Plepa dhe që në ditët e tij të këqija, ju gjendën, e ndihmuan dhe e risollën në seli. Fituan Plepat, ashtu siç kanë fituar për 30 vjet me vendime antiligjore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *