• |
ide | kryesore

Caitlyn Jenner zbulon arsyen pse Kylie ndryshoi emrin e djalit të saj

-Instant, Paparazzi, SliderCaitlyn Jenner  ka folur së fundmi për ardhjen në jetë të djalit të Kylie dhe Travis Scott.

Në një intervistë për për Entertainment Tonight, Catlyn zbuloi  se vajza e saj i ka treguar emrin e ri të djalit të saj, i cili më parë quhej Wolf Webster.Megjithëse nuk bëri të ditur emrin e nipit të saj, ajo  shpjegoi se kishte diskutuar me Kylie për ndryshim e emrit të tij.

“Kur keni një fëmijë të vogël, ju e dini se pasi sillni në jetë fëmijën , fillon dhe mendoni se si ta quani, por më pas e merrni në krahë dhe luani me ta, kaloni kohë me ta dhe thoni, ‘Unë nuk e di nëse i përshtatet ai emër, ndoshta është një emër tjetër’”,u shpreh Caitlyn.

Jenenr mirëpriti fëmijën e saj të dytë më 2 shkurt 2022. Përmes një story në Instagram të 11 shkurtit, themeluesja e ‘Kylie Skin’ njoftoi fansat se ata e quajtën djalin e tyre Wolf Webster.Mirëpo , gjashtë javë pas zbulimit të emrit,  ajo rrëfeu se ata vendosën të ndryshojnë emrin e djalit të saj. “  Emri i djalit tonë nuk është më Wolf”. Thjesht nuk ndiheshim sikur ishte emri i duhur. Doja ta ndaja këtë gjë me ju .”/Lapso.al1 Comment

  1. Perversitete tip maskaralliqe tip per tu hapur zorret e barkut tip alla perendim. Ptuuuu ju qifsha perendimin “e lire”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *