• |
ide | kryesore

Detaji ulëritës/ Lulzim Basha vazhdon si “Kryetar i Partisë Demokratike” (FOTO)

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit, Të fundit


Për Lulzim Bashën nuk ishte e lehtë të jepte dorëheqjen nga posti i kryetarit të Partisë Demokratike.

U deshën një seri humbjesh në rrugëtimin e tij opozitar dhe një presion i brendshëm pas disfatës shkatërruese në zgjedhjet e gjashtë marsit që ai, edhe pse me pak ditë vonesë, të deklaronte dorëheqjen publikisht nga roli i kryetarit.

Megjithatë, në Facebook-un zyrtar të Lulzim Bashës, në sektorin “Intro” (Hyrje), thuhet se ai është “Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë”.

Ky është një detaj i pa anashkalueshëm nga personi që menaxhon Facebook-un e Lulzim Bashës, ai vetë apo dikush tjetër.

Mes dy mundësive, që Basha mund ta ketë harruar këtë përcaktim në profilin e tij, ose ai përcaktim është lënë aty qëllimisht, shanset janë që më shumë të anohen nga kjo e dyta.

©LAPSI.AL 


9 Comments

  1. Thjesht nje i semure mendor qe i kane premtuar se largimi nga kryetarlleku eshte i perkoheshem dhe Basha ka ndertuar kryetarin virtual.
    Keshtu spjegohen edhe takimet me celula neper rrethe, si dhe ruajtja e fotos ne fejsbuk.

  2. Se ky eshte problemi me i madh i PD, fb i Bashes. Jeni ber si ai budallai qe sja varte njeri dhe u cante karin njerezve e u shkonte e u thoshte “pse me shef”, keshtu kot per te patur ndonje shanc me fol e me u kap.

  3. Uluritese……. O lapsi ule cik shkallen krahasonjese o burr. Po nxorri video porno luli ca llafi do perdorni pastaj????

  4. Hajde detaj ulterites hajde, ky qeka lajm me i keq se lufta ne Ukrain, fb i Bashesh qe nuk eshte azhornuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *