• |
ide | kryesore

Detaje të reja nga vdekja e çiftit të të moshuarve në Tiranë.

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Në vendin e quajtur “Nënstacioni I Selitës”, nipi ka gjetur në banesë pa shenja jete gjyshërit e tij.

Dyshohet se 80-vjeçari Safet Meçaj është vetëvarur.


Bashkëshortja e tij Arta Meçaj, po ashtu 80 vjeç ka pësuar arrest kardiak kur ka parë skenën.

Të dy janë gjetur më pas nga nipi i tyre që ka njoftuar policinë dhe ambulancën.

Gjithsesi një grup hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. ©LAPSI.al

3 Comments

  1. Mbi 55 vjet jete bashke. Qofshin te xhenetit. Ngushelloj dhe shokun tim te ngushte Astritin per motren qe iu nda nga jeta.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.