• |
ide | kryesore

Aksident në Këlcyrë, makina përplas 50-vjeçarin

-Instant, Arkiva, Lajme

Një 50-vjecar është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Këlcyrë. Policia njofton se fatmirësisht ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën. 


NJOFTIMI


Rreth orës 21:35, në aksin rrugor Këlcyrë-Ura e Leklit, në vendin e quajtur “Gryka e Këlcyrës”, shtetasi G. L., 29 vjeç, banues në Këlcyrë, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka përplasur shtetasin K. Y., rreth 50 vjeç, banues në Këlcyrë, i cili u transportua në Spitalin e Këlcyrës për të marrë ndihmën mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.