• |
ide | kryesore

Mbytet në det një 66-vjeçar në Kavajë

-Instant, Arkiva, Lajme
vjosa


Policia njoftoi se këtë të shtunë, rreth orës 17:40, një person me iniciale V. N., 66 vjeç, duke notuar në plazhin e Kavajës, dyshohet se është mbytur në ujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lajm në përditësim…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *