• |
ide | kryesore

Arrestohet 37-vjeçari Mici, që vrau gruan me të cilën bashkëjetonte

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Është arrestuar pas 24 orësh në arrati, Ramiz Mici, 37-vjeçari që vrau në Elbasan gruan me të cilën bashkëjetonte prej një muaji, Jetlira Elezin. Sipas disa burimeve, ishte fshehur tek përroi i Zaranikës.


Policia e Elbasanit ka arrestuar personin e shpallur në kërkim, 37-vjeçarin Ramiz Mici, i cili qëlloi për vdekje me thikë gruan me të cilën bashkëjtonte, Jetlira Elezin, në të njëjtën moshë.


Sipas burimeve, shkak i vrasjes ka qënë xhelozia. Pas krimit, Mici është arratisur nga shtëpia ku kreu vrasjen dhe Policia është duke krehur zonën për gjetjen e tij.

Ramiz Mici ishte nga Selita e Mollasit, i divorcuar, me dy fëmijë. Kurse viktima, Jetmira Elezi nga Belshi. kishte një vajzë të mitur nga martesa e parë. Ata jetonin me qira në shtëpinë në lagjen “Skënderbej” të Elbasanit dhe nuk kishin një punë të qendrueshme.

Sipas Policisë, vrasja ndodhi pas mesnate duke gdhirë e shtuna, në lagjen “Skenderbej”, Elbasan. Shtetasi R.M., 37 vjeç , ka goditur me thikë, bashkëjetuesen e tij shtetasen Jetmira Elezi, 37 vjeçe. Si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën.


3 Comments

    1. Edhe po te kishte denim me vdekje Shqiperia, ky tipi prap nuk mund tu denonte me vdekje.
      Nuk mund te denohet cdo vrases me vdekje se nuk jemi Republike Islamike.

  1. Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist
    by A B Jamieson (Author)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.