• |
ide | kryesore

Fier, burri rrëmben fëmijën e mitur dhe largohet

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 38-vjeçare ka denoncuar bashkëshortin e saj në policinë e Fierit. Sipas njoftimit të policisë, 38-vjeçarja e ka denoncuar pasi burri 43-vjeçar, ka marrë djalin e tij të mitur dhe është larguar nga banesa.


Njoftimi i Plotë:


Fier/ Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe u bë shpallja në kërkim e shtetasit G. Sh., 43 vjeç, banues në Fushë Krujë, pasi në Komisariatin e Policisë Fier ka bërë kallëzim shtetasja Sh. Sh., 38 vjeç(me banim të përkohshëm në Fier), se bashkëshorti i saj, shtetasi G. Sh., i ka marë fëmijën e mitur dhe është larguar. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.


3 Comments

  1. Rrembim eshte marrja e femijes nga njeri prind?! Shume patetizem e mediokritet. Kallezime pa baze, referime po ashtu dhe “media” qe per klikime ben “lajm” cdo gje.

  2. Ne qofte se lajmi eshte i sakte atehere mua me rezulton se femijen e ka rrembyer gruaja jo burri. Gruaja eshte larguar nga banesa dhe ka marre dhe femijen me vete, burri vetem sa e ka rikthyer femijen ne shpi.
    Nejse lajm idiot, i pa denje per tu publikuar.

  3. Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist Kindle Edition
    by A B Jamieson (Author)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.