• |
ide | kryesore

Makina përplas dy fëmijë në Vlorë, largohet me shpejtësi nga vendngjarja

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia ka shpallur në kërkim e shtetasin E. H., 51 vjeç, pasi duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar dy shtetas të mitur, 15 dhe 17 vjeç, dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.


Dy shtetasit e mitur, pasi kanë marrë ndihmën mjekësore dhe më pas janë larguar në banesë.


Materialet i kanë kaluar Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.